درباره MSV

درباره MSV

شرکت MSV آلمان در سال ۲۰۰۰ توسط دکتر ابرهارد ماوه ( Dr Eberhard Mauve ) بنیانگذاری گردید. از آنجا که زه تنیس بین ۵۰‎ تا ۷۰ ‎درصد کیفیت راکت تنیس را مشخص می کند ، دکتر ماوه با داشتن سال ها تجربه در زمینه تولید ، توسعه و توزیع محصولات تنیس، تمرکز خود را در تولید و توسعه زه های تنیس با کیفیتی بسیار بالا گذاشت. برای ضربات ایده آل توسط یک بازیکن تنیس کیفیت زه و تنشن آن با هر نوع بازیکن تنیسی باید مطابقت داشته باشد.
در سال ۲۰۱۴ کارل فیلیپ ماوه (Carl Philipp Mauve) یکی از پسران موسس شرکت MSV با دراختیار گرفتن ۵۰٪ سهام این شرکت در سمت مدیرعامل قرار گرفت.
شرکت MSV تمرکز خود را در تولید و فروش زه و‌ اورگریپ با کیفیت عالی قرار داده است. این شرکت در حال حاضر (سال ۲۰۱۸) محصولات خود را در ۴۴ کشور جهان به فروش می رساند (از جمله ایران).

زه ها و اورگریپ های MSV به طور مرتب در رده بندی های بسیار خوب توسط انجمن های تنیس و در تست ها قرار می گیرند. برای مثال در Tennis MAGAZIN آلمان و Tennis Warehouse University ایالات متحده امریکا.
رضایت مشتری پر‌فروش ترین زه MSV یعنی Focus Hex توسط منبع معتبر Seitenforum.de در مارس ۲۰۱۸، ۹۴‎٪ بوده است. بیش از یک میلیون زه Focus Hex تاکنون در دنیا به فروش رسیده است.
تمامی محصولات MSV از کیفیتی بالا و‌ قیمت مناسب برخوردار هستند.
MSV عضو انجمن European Racquet Stringers Association ERSA و US Racquet Stringers Association ایالات متحده امریکا می باشد.

درباره نویسنده

msv-tennis