شرکت MSV در سال ۲۰۰۰ توسط دکتر ابرهارد ماوه ( Dr Eberhard Mauve ) بنیان گذاری میشود.از آنجا که زه تنیس بین ۵۰‎٪تا۷۰‎٪ کیفیت راکت تنیس را مشخص مینماید ، دکتر ماوه با داشتن سال ها تجربه در زمینه تولید ، توسعه و توزیع محصولات تنیس تمرکز خودرا در توسعه و‌تولید زه های تنیس با کیفیتی بسیار بالا میگذارد. برای ضربات ایدال توسط یک باریکن کیفیت زه و تنشن آن با هر نوع بازیکن تنیسی باید مطابقت داشته باشد.
در سال ۲۰۱۴ کارل فیلیپ ماوه (Carl Philipp Mauve) یکی از پسران موسس شرکت MSV با گرفتن 50‎٪ سهام در سمت مدیر عامل این‌شرکت قرار میگیرد.
شرکت MSV تمرکز خودرا در تولید و فروش زه و‌ اورگریپ با کیفیت عالی نهاده است و در سال ۲۰۱۸ در ۴۴ کشور جهان محصولات خودرا به فروش می رساند (از جمله ایران).

زه ها و اورگریپ های MSV بطور مرتب در رده بندی های بسیار خوب توسط انجمن های تنیس و در تست ها قرار میگیرند برای مثال در Tennis MAGAZIN آلمان و Tennis Warehouse University ایالات متحده امریکا.
برای مثال رضایت مشتری پر‌فروش ترین زه MSV یعنی Focus Hex توسط منبع معتبر Seitenforum.de در مارس ۲۰۱۸ ۹۴‎٪ بوده است. بیش ار یک میلیون زه Focus Hex تا کنون در دنیا بفروش رسیده است.
تمام محصولات MSV از کیفیت بالا و‌قیمتی‌مناسب برخوردار هستند.
ام‌ اس وی عضو انجمن European Racquet Stringers Association ERSA و US Racquet Stringers Association امریکا می باشد.